:המבצע יסתיים בעוד

:המבצע יסתיים בעוד

סל קניות 0

סל הקניות ריק

SSI ישראל

 

ארגון הצלילה SSIScuba Schools International 

  

ארגון SSIהוקם ב 1970 במטרה לתת מענה כולל וידידותי לכל מגוון הצרכים ללימוד צלילה כתשובה לחוסר שהיה בזמנו.

לבוב קלארק מייסד הארגון, כאיש משפחה היה מאוד חשוב שכל העוסקים בהדרכת צלילה יאמינו בחניכים ויעזרו להם ללמוד לצלול.

כך שמעבר להון האנושי עליו שם דגש הוא גם יזם מענה חדשני לכל מגוון הצרכים ללימוד צלילה וכל זאת על מנת שלמקצועני ומועדוני הצלילה יהיו את כל הכלים להדרכה נכונה ומסודרת זוהי "מערכת החינוך הכוללת של SSI "

כך היה מאז ועד היום, בשנים האחרונות אנו עדים להשקעה האדירה בפיתוח והשקה של מערכת הדרכה הייחודית והמתקדמת ביותר בעולם הצלילה, מערכת ה EMS.

באפליקציית MYSS החינמית, שמותאמת לאנדרואיד ואייפון, אפשר לרשום צלילות ומועדון הצלילה חותם דיגיטאלית, ישנן טבלאות צלילה, רשימת בדיקה לפני צלילה וים של מידע לצולל ולמדריך SSI. המערכת החדשנית מאפשרת ללמוד מכל מכשיר נייד, מחשב או טאבלט, התכנים מתורגמים לכ-50 שפות, כולל עברית וערבית, והאפליקציה מסונכרנת עם מרכזי השירות בכל העולם. אנו מתפארים ביכולת הזו מכיוון שהמערכת מאוד מתקדמת וידידותית הן לחניך והן למדריך.

מערכת הלימוד הכוללת של SSI מהווה אחד מעמודי התווך שלנו, עמוד נוסף הוא – משפחתיות, ארגון SSI מאז ומעולם ראה אותנו הצוללים ומקצועני הצלילה כמשפחה אחת שלמה, תמיד היחס והגישה לכל הצוללים בכל הרמות מסבירת פנים בכל העולם וגם בארץ, אצלנו תמיד תמצאו מענה לשאלות ופניות, אנו שמחים לעזור ולסייע בכל עניין וצורך.

מזה 40 שנה שהארגון מספק הכשרה, הסמכות ומשאבי הדרכה לצוללים, מדריכים ומועדוני צלילה בכל רחבי העולם.

עם השנים התרחב הארגון לרשת עולמית הכוללת מעל ל-30 מרכזים אזוריים ועם למעלה מ-2,500 מועדונים ומרכזי צלילה הפרושים ב-110 מדינות שונות.

מאז שרכשה חברת Mares את הארגון, מעמדו כאחד מגורמי המפתח בזירה הבינלאומית בתחום הלך והתחזק.

המחויבות ארוכת השנים לחדשנות והרצון לספק ללקוחותיו את חווית הצלילה האולטימטיבית, מציבים את הארגון בקדמת הבמה כבחירה המועדפת על צוללים חדשים ומנוסים כאחד.

מאז שנת 2014 משמשת דוגית כנציגה של ארגון SSI בישראל, תוך שהיא מספקת שירותים לכ-20 מועדונים פעילים ברחבי הארץ, מראש הנקרה ועד אילת.

כחלק מהמאמצים להתעדכן ברוח התקופה, בקרוב כל התכנים של קורסי הצלילה בארגון יופיעו כקיטים דיגיטליים בשפה העברית במאגר הממוחשב של SSIבאופן שיאפשר נגישות לחומר הלימודי מכל מחשב, בעזרת שם משתמש וסיסמה אישיים.

על הפן המקצועי של פעילותו של הארגון בארץ אמונה סיגלה שוהם.

למידע על שחזור תעודת צלילה SSI, לחצו כאן.

 

ליצירת קשר:

מייל:  Israel@divessi.com

יש לציין בנוסף לפנייה:

- שם מלא (בעברית ובאנגלית)

- מ'ס ת.ז.

- סוג ההסמכה

- שנת ההסמכה

- מועדון צלילה מסמיך

הירשמו לעדכונים של דוגית